Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
POZNANIACY W KADRZE
Po dwóch wygranych, kontrolnych grach z Czechami w Myślenicach i Ostrawie ostatnim sprawdzianem kadry juniorów przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Madrycie (30.03.-08.04.) będzie odbywająca się w dniach 09-10.03.2012 r. w Warszawie konsultacja połączona z meczem kontrolnym z kadrą U19.

Lista powołanych:

Budowlani Łódź: Paweł Stępień, Łukasz Kujawa, Marcin Urbaniak, Patryk Reksulak

Budowlani Lublin: Patryk Ćwieka, Piotr Wiśniewski, Grzegorz Szczepański, Arkadiusz Maksim, Jakub Bobruk

Orkan Sochaczew: Mateusz Pawłowski, Dawid Plichta, Marcin Krześniak

Ogniwo Sopot: Wojciech Gołomb, Filip Wielgosz, Sławosz Hodura

Posnania Poznań: Przemysław Płotkowiak, Hugon Noszczyk, Wojciech Kapustka

Gorce Raba Niżna: Mariusz Knowa, Jarosław Michalak, Krzysztof Ząbczyński
Lechia Gdańsk: Igor Olszewski

Biało-Czarni Nowy Sącz: Grzegorz Tobiasz

Sparta Jarocin: Maciej Stawicki

Pogoń Siedlce: Maciej Panasiuk

Czarni Pruszcz Gdański: Wojciech Latopolski

Ich rywalami będą w sobotę (godz. 11.00) nieco starsi koledzy, dla których głównym startem będzie wrześniowy turniej ME do lat 20 rozgrywany w Czechach.

Lista powołanych:

Orkan Sochaczew: Piotr Wawrzyńczak, Michał Ojdowski, Radosław Rakowski, Dawid Rywacki, Damian Rąg

Lechia Gdańsk: Damian Michalak, Aleksander Kochański

Budowlani Lublin: Kamil Wiecaszek, Marcin Dzioch

Posnania Poznań: Sebastian Gruszczyński, Patryk Bandurski

Arka Rumia: Radosław Bysewski

Skra Warszawa: Sebastian Kostałkowski, Paweł Poniatowski (92)

RC Częstochowa: Patryk Wężgowiec (92)

RC Gorce Raba Niżna: Jarosław Knowa

Ogniwo Sopot: Wojciech Karol

Budowlani Łódż: Paweł Kotasa (92), Łukasz Czarniak

Pogoń Siedlce: Mateusz Lament

AZS UZ Zielona Góra: Filip Wielgosz.


źródło: pzrugby.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?