Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
RUGBY 7 W LESZNIE


XVIII Turniej PLR7 Leszno--Wilkowice 14.04.2012


Grupa A: 1. Posnania Poznań, 4. GRC Łódź, 5. Kaskada Szczecin, 8. Dragon's Żmigród

Grupa B: 2. Tytan Gniezno, 3. KS Rugby Wrocław, 6. Sparta Jarocin, 7. Owal Leszno,

Eliminacje

10.00 Posnania - Dragon's
10.15 Tytan - Owal
10.30 Kaskada - GRC
10.45 KSRW - Owal
11.00 Dragon's - Kaskada
11.15 Sparta - Owal
11.30 Posnania - GRC
11.45 Tytan - KSRW
12.00 Dragon`s - GRC
12.15 KSRW - Sparta
12.30 Kaskada - Posnania
12.45 Sparta - Tytan

1/2 f

13.15 A1 - B2
13.30 A2 - B1

finały

14.00 o VII m A4 - B4
14.20 o V m A3 - B3
14.40 o III m
15.00 o I m

ŻYCZYMY POWODZENIA ZAWODNIKOM POSNANII !!



KLASYFIKACJA PLR 7 SEZONU 2011/2012 PO XIV TURNIEJACH


1.Polska'7 64/3 pkt

2.Posnania Poznań 61/5 pkt

3.Kosmaz Koszalin 54/3 pkt

4.BCNS Nowy Sącz 44/2 pkt

5.RK Unisław 43/4 pkt

6.Tytan Gniezno 41/3 pkt

7.RC Zduńska Wola 34/4 pkt

8.RC Igloo Ruda Śląska 34/3 pkt

9.AZS AWF I Katowice 32/2 pkt

10.AZS AWFiS Gdańsk 31/2 pkt

11.Lechia Gdańsk 31/2 pkt

12.KS.Rugby Wroclaw 29/3 pkt

13.GRC Łodz 29/3 pkt

14.Kaskada Szczecin 29/3 pkt

15.Szarża Grudziądz 29/5 pkt

16.Sparta Jarocin 28/2 pkt

17.UTM Kiszyniów 26/2 pkt

18.Autostrada Włókniarz Zgierz 23/3 pkt

19.Orkan Sochaczew 22/2 pkt

20.Ogniwo I Sopot 20/1 pkt

21.Czarni Pruszcz Gdański 18/1 pkt

22.BBRC Łódź 17/2 pkt

23.UKS Kmicic Unisław 17/3 pkt

24,RC Obeliks Bełchatów 16/2 pkt

25.UKS Raba Niżna 15/1 pkt

26.RC Wałbrzych 15/1 pkt

27.Fabrykanci Pabianice 14/2 pkt

28..Arka Gdynia 13/1 pkt

29.RC Lubin 12/2 pkt

30.Polcourt Warsaw'7 11/1 pkt

31.AZS UZ I Zielona Góra 11/1 pkt

32.KR Owal Leszno 11/3 pkt

33.Litwa 10/1 pkt

34.Ogniwo II Sopot 9/1 pkt

35.Koliber Sosnowiec 9/1 pkt

36.Polska 7's II 8/1 pkt

37.Szerszenie Toruń 8/2 pkt

38.Roland Iwano-Frankowsk 8/1 pkt

39.Alfa Bydgoszcz 8/2 pkt

40.RC Tczew 7/1 pkt

41.AZS AWF II Katowice 7/1 pkt

42.Juvenia Kraków 6/1 pkt

43.RC Jasło 5/1 pkt

44.AZS ZUT Szczecin 5/1 pkt

45.Skra Warszawa 5/1 pkt

46.Olimpia I Elbląg 4/2 pkt

47.Dragon,s Żmigrod 4/2 pkt

48.Arka Rumia 3/1 pkt

49.AZS UZ II Zielona Góra 3/1 pkt

50.ŁKS Rugby Łódź 3/1 pkt

51.AZS Rzeszów 3/1 pkt

52.Wda Świecie 2/2 pkt

53.Olimpia II Elbląg 1/1 pkt

54.Dragon's Żmigród 1/1 pkt

55.RC Ceram Żary 1/1 pkt

56.RT Jarosław 1/1 pkt


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?