Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
KOMUNIKAT PLR 7
Komunikat końcowy XVIII turnieju PLR7 Leszno--Wilkowice 14.04.2012


Grupa A: 1.Posnania Poznań,4.GRC Łódź ,5.Kaskada Szczecin,,8.Dragon's Żmigród

Grupa B: 2.Tytan Gniezno,3.KS Rugby Wrocław ,6.Sparta Jarocin,7.Owal Leszno


Eliminacje
10.00 Posnania - Dragon's 51:0 (24:0)
10.15 Tytan – Owal 38:5 (19:0)
10.30 Kaskada – GRC 12:10 (0:10)
10.45 KSRW - Sparta 29:12 (17:5)
11.00 Dragon's - Kaskada 0:24 (0:7)
11.15 Sparta – Owal 14:0 (14:0)
11.30 Posnania – GRC 21:0 (14:0)
11.45 Tytan - KSRW 14:35 (0:28)
12.00 Dragon's – GRC 5:29 (0:17)
12.15 KSRW - Owal 43:0 (28:0)
12.30 Kaskada – Posnania 7:26 (5:7)
12.45 Sparta – Tytan 17:21 (12:14)

1/2 finału
13.15 A1 - B2 Posnania- Tytan 52:0 (26:0)
13.30 A2 - B1 Kaskada- KSRW 5:21 (0:14)

finały
14.00 o VII m A4 - B4 Dragon’s- Owal 5:28 (0:14)
14.20 o V m A3 - B3 Sparta- GRC 14:10 (7:0)
14.40 o III m Tytan- Kaskada 31:0 (17:0)
15.00 o I m Posnania- KSRW 14:12 (7:5)

KLASYIKACJA:

1. Posnania Poznań 18 pkt
2. KS Rugby Wrocław 13 pkt
3. Tutan Gniezno 11 pkt
4. Kaskada Szczecin 9 pkt
5. Sparta Jarocin 7 pkt
6. GRC Łódź 5 pkt
7. Owal Leszno 3 pkt
8. Dragon’s Żmigród 1 pkt

Zawody sędziowali: Dariusz Krause (Głogów), Jakub Szczepański (Poznań), Tomasz Kapustka (Poznań)

Przygotował: Tomasz Kapustka, komisarz turnieju

KLASYFIKACJA PLR 7 SEZONU 2011/2012 PO XVIII TURNIEJACH


1.Polska'7 81/4 pkt
2.Kosmaz Koszalin 79/4 pkt
3.Posnania Poznań 79/6 pkt
4.RK Unisław 57/5 pkt
5.AZS AWFiS Gdańsk 53/3 pkt
6.Tytan Gniezno 52/4 pkt
7.BCNS Nowy Sącz 51/3 pkt
8.Szarża Grudziądz 45/6 pkt
9.AZS AWF I Katowice 44/3 pkt
10.Baltrex Siauliai 44/2 pkt
11.KS Rugby Wrocław 42/4 pkt
12.Lechia Gdańsk 38/3 pkt
13.Kaskada Szczecin 38/4 pkt
14.Roland Iwani Frankowsk 36/2 pkt
15.RC Igloo Ruda Śląska 37/4 pkt
16.Sparta Jarocin 35/3 pkt
17.RC Zduńska Wola 34/4 pkt
18.GRC Łódź 34/4 pkt
19.Orkan Sochaczew 33/3 pkt
20.Autostrada Włókniarz Zgierz 31/4 pkt
21.UTM Kiszyniów 26/2 pkt
22.Ogniwo I Sopot 20/1 pkt
23.Obeliks Bełchatów 20/3 pkt
24.Arka Rumia 20/2 pkt
25.Czarni Pruszcz Gdański 18/1 pkt
26.BBRC Łódź 17/2 pkt
27.UKS Kmicic Unisław 17/3 pkt
28.Gorce Raba Niżna 15/1 pkt
29.RC Wałbrzych 15/1 pkt
30.Fabrykanci Pabianice 14/2 pkt
31.Owal Leszno 14/4 pkt
32..Arka Gdynia 13/1 pkt
33.RC Lubin 12/2 pkt
34.Polcourt Warsaw'7 11/1 pkt
35.AZS UZ I Zielona Góra 11/1 pkt
36.Skra Warszawa 11/2 pkt
37.Ogniwo II Sopot 9/1 pkt
38.Koliber Sosnowiec 9/1 pkt
39.Polska 7's II 8/1 pkt
40.Szerszenie Toruń 8/2 pkt
41.Alfa Bydgoszcz 8/2 pkt
42.AZS Rzeszów 8/2 pkt
43.RC Tczew 7/1 pkt
44.AZS AWF II Katowice 7/1 pkt
45.Olimpia Elbląg 7/3 pkt
46.Flota Gdynia 7/1 pkt
47.Juvenia Kraków 6/1 pkt
48.RC Jasło 6/2 pkt
49.Dragon's Żmigród 6/4 pkt
50.AZS ZUT Szczecin 5/1 pkt
51.Tur Chojnice 5/1 pkt
52.AZS UZ II Zielona Góra 3/1 pkt
53.ŁKS Rugby Łódź 3/1 pkt
54.Wda Świecie 2/2 pkt
55.Olimpia II Elbląg 1/1 pkt
56.RC Ceram Żary 1/1 pkt
57.RT Jarosław 1/1 pkt



Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć: KLIKNIJ TUTAJ !







Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?