Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
STAŻ FIRA AER
W tradycyjnym stażu FIRA-AER, ze względu na odbywające się egzaminy gimnazjalne, uczestniczyć będą w tym roku najzdolniejsi polscy 15-latkowie (rocznik 1997). Akcję poprowadzi dwóch francuskich szkoleniowców: panowie Nourault i Galou, a za jej organizację ze strony polskiej odpowiadał będzie oficer rozwoju – Tomasz Kapustka.

Nasi najmłodsi kadrowicze będą mieli okazję porównać swoje umiejętności z zawodnikami z Niemiec, Czech i Węgier.

Po konsultacjach z trenerami klubowymi podczas kwietniowej OKKW trener Krzysztof Okapa zdecydował, że wezmą w niej udział:

Czarni w Bytomiu: 1. Marcel Frątczak 2. Daniel Gauter 3. Adrian Nowakowski 4. Artur Mierzchała

Gorce Raba Niżna: 5. Kamil Kowalczyk 6. Stanisław Kowal

Ogniwo Sopot: 7. Patryk Putynkowski 8. Mateusz Piotrowski

Juvenia Kraków: 9. Konrad Czepiec 10. Michał Knap 11. Juliusz Krawiec 12. Bartłomiej Fiszer 13. Ludwik Jagocki

Ruda Śląska: 14. Paweł Pepliński

Sparta Jarocin: 15. Krystian Goździaszek

UKS Koziołki Jerzykowo/Biskupice: 16. Jakub Sznek

Posnania Poznań: 17. Mateusz Nitschke

Arka Gdynia: 18. Maciej Maciejewski 19. Piotr Frasunek 20. Wojciech Santowski

Arka Rumia: 21. Marcin Chmielewski

Lechia Gdańsk: 22. Bartosz Majocha 23. Paweł Pieńkowski

Tur Chojnice: 24. Mateusz Rymon-Lipiński

Skra Warszawa: 25. Oskar Chudon 26. Kacper Kalinowski


Staż odbędzie się w Myślenicach w dniach 25-29.04.2012 r. Zawodnicy powinni stawić się na miejscu w środę o godz. 13.00.

Opiekę nad kadrowiczami sprawować będą kierownik – Wiesław Piotrowicz i fizjoterapeuta Robert Cajzer, oficer rozwoju Tomasz Kapustka oraz grupa trenerów: Tomasz Borowski – Skra Warszawa, Mateusz Boruta – Sparta Jarocin, Dariusz Frątczak – Czarni w Bytomiu, Piotr Mielnikow – Juvenia Kraków i Przemysław Pustkowski – Budowlani Łódź.

Pod okiem belgijskiego edukatora Johana Meersmana w Myślenicach szkolić się też będą młodzi polscy sędziowie:

1.Pawlik Adrian
2.Sienkiewicz Maciej
3.Kosiak Bartłomiej
4.Rycewicz Jarosław
5.Śmielak Mariusz.


źródło: pzrugby.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?