Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
KLASYFIKACJA PLR 7
W ostatni weekend siedem zespołów walczyło o punkty w Żmigrodzie, gdzie najlepsi okazali się zawodnicy AZS AWF Katowice, natomiast przed tygodniem dziewięć drużyn zagrało w Gnieźnie i tam tryumfowali rugbyści Kosmazu Koszalin – aktualnego lidera klasyfikacji generalnej.

XXIX Turniej PLR 7 – Żmigród, 17 czerwca br.:


Eliminacje:

KSRW – Miedziowi 10:30 (0:12), AZS AWF – Dragon’s 62:0 (22:0), GRC – Owal 67:0 (39:0), Husar – Miedziowi 19:7 (12:0), AZS AWF – GRC 26:5 (14:5), Owal – Dragon’s 15:10 (5:5), KSRW – Husar 7:37 (0:21), AZS AWF – Owal 50:0 (25:0), GRC – Dragon’s 17:12 (5:0).
Tabela grupy A: 1.Husar Bolesławiec 2 6 56:14; 2.Miedziowi Lubin 2 4 37:29; 3.KS Rugby Wrocław 2 2 17:67;

Tabela grupy B:
1.AZS AWF Katowice 3 9 138:5; 2.GRC Łódź 3 7 89:38; 3.Owal Leszno 3 5 15:127; 4.Dragon’s Żmigród 3 3 22:94

1/2 finału: Husar – GRC 36:7, AZS AWF – Miedziowi 42:5

Finały:
o V miejsce: KSRW – Owal 40:15;
o III miejsce: Miedziowi – GRC 51:7;
o I miejsce: AZS AWF – Husar 35:7.

Klasyfikacja końcowa: 1.AZS AWF Katowice 16 pkt; 2.Husar Bolesławiec 11 pkt; 3.Miedziowi Lubin 9 pkt; 4.GRC Łódź 7 pkt; 5.KS Rugby Wrocław 5 pkt; 6.RC Owal Leszno 3 pkt; 7.Dragon’s Żmigród 1 pkt.


XXVIII Turniej PLR 7 – „Gniezno Sevens”, 10 czerwca br.:

Eliminacje:


AZS ZUT – Olimpia 30:0 (15:0), Owal – AZS AWF 5:20 (5:5), Kaskada – Frogs 5:24 (0:12), Kosmaz – Olimpia 46:0 (24:0), Tytan – AZS AWF 41:7 (17:7), RCZW – Frogs 5:31 (5:12), Kosmaz – AZS ZUT 17:12 (12:5), Tytan – Owal 38:0 (21:0), RCZW – Kaskada 5:24 (5:0).

Tabela grupy A: 1.Kosmaz Koszalin 2 6 63:12; 2.AZS ZUT Szczecin 2 4 42:17; 3.Olimpia Elblag 2 2 0:76

Tabela grupy B: 1.Tytan Gniezno 2 6 79:7; 2.AZS AWF Poznań 2 4 27:46; 3.Owal Leszno 2 2 5:58

Tabela grupy C: 1.Frog’s Warszawa 2 6 55:10; 2.Kaskada Szczecin 2 4 29:29; 3.RC Zduńska Wola 2 2 10:55

1/2 finału:

Tytan – AZS ZUT 28:17 (21:5), Kosmaz – Frogs 14:5 (7:0)

Finały:

o VIII miejsce: Olimpia – Owal 22:14 (10:14);
o miejsca V – VII: Kaskada – AZS AWF 17:10 (10:5), AZS AWF – RCZW 0:15 (0:10), Kaskada – RCZW 5:17 (5:5);
o III miejsce: Frogs – AZS ZUT 10:28 (0:28);
o I miejsce: Kosmaz – Tytan 15:14 (0:7).

Klasyfikacja końcowa:
1.Kosmaz Koszalin 20 pkt; 2.Tytan Gniezno 15 pkt; 3.AZS ZUT Szczecin 13 pkt; 4.Frog’s Warszawa 11 pkt; 5.RC Zduńska Wola 9 pkt; 6.Kaskada Szczecin 7 pkt; 7.AZS AWF Poznan 5 pkt; 8.Olimpia Elblag 3 pkt; 9.Owal Leszno 1 pkt.


Klasyfikacja po XXIX turniejach:

1. Kosmaz Koszalin 124 punkty / 7 turniejów
2. KS Rugby Wrocław 94/8
3. Tytan Gniezno 91/7
4. Posnania Poznań 90/7
5. AZS AWF Katowice I 85/7
6. Polska'7 81/4
7. GRC Łódź I 70/8
8. RK Unisław 68/6
9.Włókniarz Zgierz 68/7
10. AZS AWFiS Gdańsk 66/4
11. RC Zduńska Wola 63/7
12. Biało-Czarni Nowy Sącz 59/4
13. Kaskada Szczecin 58/7
14. Lechia Gdańsk 53/4
15. Husar Bolesławiec 51/5
16. RC Igloo Ruda Śląska 47/6
17. RC Orkan Sochaczew 46/4
18. Sparta Jarocin 46/4
19. Szarża Grudziądz 45/6
20. Baltrex Siauliai 44/2
21. Miedziowi Lubin 40/6
22. Czarni Pruszcz Gdański 38/2
23. Roland Iwano Frankowsk 36/2
24. BBRC Łódź 32/5
25. AZS ZUT I Szczecin 30/3
26. Ogniwo I Sopot 29/2
27. AZS UZ Zielona Góra I 29/4
28. RC Owal Leszno 27/9
29. UTM Kiszyniów 26/2
30. Arka Rumia 25/3
31. Obeliks Bełchatów 24/5
32. Fabrykanci Pabianice 24/4
33. Budowlani Łódź SA 18/1
34. Dragon's Żmigród 18/8
35. UKS Kmicic Unisław 17/3
36. ŁKS Łódź 17/3
37. Koliber Sosnowiec 17/3
38. AZS UM Łódź 16/2
39. Gorce Raba Niżna 15/1
40. RC Wałbrzych 15/1
41. Arka Gdynia 13/1
42. Flota Gdynia 13/2
43. RC Częstochowa 11/1
44. Polcourt Warsaw'7 11/1
45. Skra Warszawa 11/2
46. Alfa Bydgoszcz 11/3
47. Frogs Warszawa 11/1
48. Olimpia Elbląg 10/4
49. Ogniwo II Sopot 9/1
50. KS Rugby Wrocław II 9/1
51. Polska 7's II 8/1
52. Szerszenie Toruń 8/2
53. AZS Rzeszów 8/2
54. RC Tczew 7/1
55. AZS AWF Warszawa 7/1
56. AZS AWF II Katowice 7/1
57. Juvenia Kraków 6/1
58. RC Jasło 6/2
59. Tur Chojnice 5/1
60. AZS AWF Poznań 5/1
61. AZS UZ II Zielona Góra 3/1
62. AZS Politechnika Poznań 3/1
63. Wda Świecie 2/2
64. Olimpia II Elbląg 1/1
65. RC Ceram Żary 1/1
66. RT Jarosław 1/1
67. GRC II Łódź 1/1
68. RK Głogów 1/1
69. AZS Politechnika Wrocław 1/1
70. Akademia Mar. Wojennej Gdynia 1/1


źródło: Rugby Polska
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?