Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
KALENDARZ GIER MŁODZIEŻY
Poznaliśmy już jesienne kalendarze rozgrywek eliminacyjnych w dwóch z trzech regionów, których toczyć się będzie walka o miejsce w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów.

Do rywalizacji w grupie centralno-wschodniej przystąpi dziewięć zespołów, natomiast południowo-zachodniej dwanaście drużyn. Niebawem powinniśmy też poznać szczegóły rywalizacji na Pomorzu.

Grupa centralno-wschodnia (prowadzona przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby, koordynator Maciej Powała-Niedźwiecki):

Kadet:

I runda – 25/26.09.2012 (wtorek/środa): Skra Warszawa – Budowlani Lublin, AZS AWF Warszawa – RC Orkan Sochaczew, Pogoń Siedlce – pauzuje;

II runda – 6/7.10,2012 (sobota/niedziela): Budowlani Lublin – AZS AWF Warszawa, Pogoń Siedlce – Skra Warszawa, RC Orkan Sochaczew – pauzuje;

III runda – 16.10.2012 (wtorek): AZS AWF Warszawa – Pogoń Siedlce, RC Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin, Skra Warszawa – pauzuje;

IV runda – 03.04. 2012 (sobota/niedziela): Pogoń Siedlce – RC Orkan Sochaczew, Skra Warszawa – AZS AWF Warszawa, Budowlani Lublin – pauzuje;

V runda – 12/13.11 (wtorek/środa): RC Orkan Sochaczew – Skra Warszawa, Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce, AZS AWF Warszawa – pauzuje.


Junior:

I runda – 25/26.09.2012 (wtorek/środa): AZS AWF Warszawa – RC Orkan Sochaczew;

II runda – 6/7.10.2012 (sobota/niedziela): Budowlani Lublin – AZS AWF Warszawa;

III runda – 16.10.2012 (wtorek): AZS AWF Warszawa – Pogoń Siedlce, RC Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin;

IV runda – 03.04. 2012 (sobota/niedziela): Pogoń Siedlce – RC Orkan Sochaczew;

V runda – 12/13.11 (wtorek/środa): Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce.


Grupa południowo-zachodnia (prowadzona przez Wielkopolski Okręgowy Związek Rugby, koordynator Tomasz Kapustka):



Kadet:

15.09. Sparta Jarocin – BBRC Łódź

03.10. Gorce Raba Niżna – Juvenia Kraków

09.10. Sparta Jarocin – Posnania Poznań

14.10. BBRC Łódź – Posnania Poznań, Sparta Jarocin – Budowlani Łódź

20.10. Posnania Poznań – Budowlani Łódź

21.10. Gorce Raba Niżna – Sparta Jarocin

23.10. Budowlani Łódź – BBRC Łódź

02.11. Budowlani Łódź – Gorce Raba Niżna, BBRC Łódź – Juvenia Kraków

04.11. BBRC Łódź – Gorce Raba Niżna, Budowlani Łódź – Juvenia Kraków

09.11. Juvenia Kraków – Posnania Poznań

11.11. Juvenia Kraków – Sparta Jarocin, Gorce Raba Niżna – Posnania Poznań


Junior:

26.09. Juvenia Kraków – Gorce Raba Niżna

05.10. Sparta Jarocin – BBRC Łódź

12.10. Sparta Jarocin – Budowlani Łódź

14.10. Budowlani Łódź – BBRC Łódź

21.10. Gorce Raba Niżna – Sparta Jarocin

26.10. Posnania Poznań – Sparta Jarocin

28.10. Budowlani Łódź – Posnania Poznań, Sparta Jarocin – Juvenia Kraków

02.11. Budowlani Łódź – Gorce Raba Niżna, BBRC Łódź – Juvenia Kraków

04.11. BBRC Łódź – Gorce Raba Niżna, Budowlani Łódź – Juvenia Kraków

09.11. Juvenia Kraków – Posnania Poznań

11.11. Gorce Raba Niżna – Posnania Poznań

17.11. Posnania Poznań – BBRC Łódź


źródło: pzrugby.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?