Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
POZNANIACY W KADRZE DO KAZANIA
Dzięki dobremu występowi w tegorocznych Akademickich Mistrzostwach Świata w rugby 7 nasza reprezentacja wywalczyła sobie prawo gry w przyszłorocznej Uniwersjadzie w Kazaniu.

To pod kątem tej imprezy, mając w dłuższej perspektywie walkę o wyjazd na Igrzyska w Rio de Janeiro, planowane są najbliższe akcje naszej reprezentacji.

Jeszcze w tym roku grupa młodych zawodników, w zdecydowanej większości studentów, będzie miała okazję do kilku konsultacji i turniejów, które powinny stanowić świetne przygotowanie do przyszłorocznych zawodów w ramach Mistrzostw Europy i wspomnianej Uniwersjady.

Wstępny kalendarz przewiduje:

5-7.10 – konsultacja; Sochaczew, zbiórka piątek godz. 17.00
2-4.11 – konsultacja; Warszawa, zbiórka piątek godz. 17.00
11.11 – turniej; Warszawa Liberty Cup (w zależności od tego czy turniej będzie uwzględniony w kalendarzu PZR)
21.11-22.11 – konsultacja; Lublin, zbiórka środa godz. 15.00
24.11 – turniej; Memoriał Blizniuca, Kiszyniów

Ponadto poszukiwana jest możliwość startu w turnieju zagranicznym w terminie 16-18.11. lub 30.11-2.12. oraz finansowana ze środków AZS grudniowa konsultacja w Cetniewie (15-16.12. – kadra uniwersjadowa).


W grupie zawodników objętych przygotowaniami znaleźli się:


Posnania Poznań: Robert Bosiacki, Daniel Trybus, Mateusz Adamski, Sebastian Gruszczyński;

Pogoń Siedlce: Tomasz Gasik, Mateusz Lament, Łukasz Powałka, Maciej Panasiuk;

Budowlani Lublin: Wojciech Piotrowicz, Patryk Ćwieka, Arkadiusz Maksim, Michał Węzka;

Arka Gdynia: Szymon Sirocki, Radosław Rakowski, Rafał Szrejber, Craig Bachurzewski;

Lechia Gdańsk: Bartłomiej Wójcik, Aleksander Nowicki;

Orkan Sochaczew: Marcin Krześniak, Piotr Wawrzyńczak, Dawid Plichta;

Ogniwo Sopot: Marek Przychocki;

RK Unisław: Mateusz Mrowca;

Czarni Pruszcz Gdański: Mateusz Zajkowski, Krzysztof Lechmyc.

W przypadku powołań ww. zawodników do kadry seniorów na mecze w Pucharze Europy Narodów będą one traktowane priorytetowo.


źródło: pzrugby.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?