Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
POWOŁANIA MUSZKIETERÓW
Na przełomie maja i czerwca nasze reprezentacje zarówno w rugby 15, jak i 7-osobowym czeka ważny występ w rywalizacji europejskiej.

W Pucharze Europy Narodów (dywizji 1B) zagramy w Enköping (okolice Sztokholmu) ze Szwedami, natomiast w Izraelu, w pierwszym turnieju tegorocznych Mistrzostw Europy (dywizja 1) rywalizować będzie nasza siódemka.

Powołania na mecz ze Szwecją:

Formacja młyna – Bachurzewski Craig, Bobryk Kamil, Pretkowski Thomas, Janiec Grzegorz, Merab Gabunia, Piorkowski Eric, Boutes Jean, Hebda Tomasz, Brażuk Maciek, Krużycki Michał, Ławski Kacper, Bartoszek Mateusz, Kordzielewski Thomas, Jankowski Tom;

Formacja ataku – Vaissiere Cedric, Szostek Łukasz, Stępień Tomasz, Billaud Leandre, Hotowski Krzysztof, Beccuau Alexandre, Chartier David, Popławski Dawid, Banaszek Dawid.

Rezerwowi: Łuczak Sebastian, Rakowski Radosław, Zeszutek Piotr, Szrejber Rafał, Chróściel Adrian, Pawelec Robert, Andrzejczuk Robert, Płonka Marek, Trybus Daniel, Wilczuk Mariusz.
* miejsce w rezerwie Piotra Zeszutka, Daniela Trybusa i Radosława Rakowskiego wynika także z faktu, że są oni podstawowymi zawodnikami kadry 7.

Zawodnicy oczekiwani są w hotelu First Hotel Park Astoria, Kyrkogatan 7, w Enköping – 30 maja (czwartek), powrót planowany jest w niedzielę 2 czerwca.


Powołania na turniej w Izraelu:

Robert Bosiacki, Daniel TrybusPosnania;

Radosław Rakowski, Szymon Sirocki – Arka Gdynia;

Piotr Zeszutek, Mateusz Mrowca – Ogniwo Sopot; ,

Mateusz Zajkowski – Czarni Pruszcz Gdański;

Paweł Kotasa – Budowlani SA Łódź;

Marcin Krześniak – Orkan Sochaczew;

Rafał Janeczko – Lechia Gdańsk.

Pozostałe dwa miejsca w ekipie wylatującej 30 czerwca do Tel Awiwu zajmie dwóch zawodników wskazanych po najbliższej kolejce ligowej spośród grupy: Marek Przychocki – Ogniwo, Mateusz Matyjak – Budowlani SA, Damian Zając – Juvenia, Dawid Lorentowicz – Pogoń, Dawid Plichta – Orkan, Michał Węzka – Budowlani Lublin.

Kadrowicze spotykają się w warszawskim hotelu Partner (Marywilska 16) we wtorek 28 maja do godz. 18.00.


źródło: pzrugby

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?