Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
PROPOZYCJE KALENDARZA
Przypominamy, że ostateczne decyzje dotyczące zatwierdzenia kalendarza i regulaminów na sezon 2013/2014 zostaną podjęte przez Zarząd Związku podczas posiedzenia w dniu 9 sierpnia.

Niemniej jednak ze względu na zbliżający się start rozgrywek przedstawiamy projekt jesiennego terminarza rozgrywek Ekstraligi.

Ekstraliga

Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Budowlani Łódź S.A.
Pogoń Siedlce
Budowlani Lublin
Posnania Poznań
Orkan Sochaczew
Ogniwo Sopot

Runda I – 24/25.08.2013
1-8 Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot
2-7 Arka Gdynia v Orkan Sochaczew
3-6 Budowlani Łódź S.A. v Posnania Poznań
4-5 Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin

Runda II – 31.08/01.09.2013
8-5 Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin
6-4 Posnania Poznań v Pogoń Siedlce
7-3 Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź S.A.
1-2 Lechia Gdańsk – Arka Gdynia

07.09.2013 – Puchar Europy Narodów: Polska – Szwecja

Runda III – 14/15.09.2013
2-8 Arka Gdynia v Ogniwo Sopot
3-1 Budowlani Łódź S.A. v Lechia Gdańsk
4-7 Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew
5-6 Budowlani Lublin v Posnania Poznań

Runda IV – 21/22.09.2013
8-6 Ogniwo Sopot v Posnania Poznań
7-5 Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin
1-4 Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce
2-3 Arka Gdynia v Budowlani Łódź S.A.

Runda V – 28/29.09.2013
3-8 Budowlani Łódź S.A. v Ogniwo Sopot
4-2 Pogoń Siedlce v Arka Gdynia
5-1 Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk
6-7 Posnania Poznań v Orkan Sochaczew

Runda VI – 05/06.10.2013
8-7 Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew
1-6 Lechia Gdańsk v Posnania Poznań
2-5 Arka Gdynia v Budowlani Lublin
3-4 Budowlani Łódź v Pogoń Siedlce

12.10.2013 – Puchar Europy Narodów: Polska – Czechy

Runda VII – 19/20.10.2013
4-8 Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot
5-3 Budowlani Lublin v Budowlani Łódź S.A.
6-2 Posnania Poznań v Arka Gdynia
7-1 Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk

Runda VIII – 27/28.10.2013 (o ile dotychczasowy system rozgrywek zostanie utrzymany)
8-1 Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk
7-2 Orkan Sochaczew v Arka Gdynia
6-3 Posnania Poznań v Budowlani Łódź S.A.
5-4 Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce

09.11.2013 – Puchar Europy Narodów: Niemcy – Polska



W związku z tym przypominamy, że:

- letni okres zmiany barw klubowych kończy się 10 sierpnia br.,
- w tym terminie kluby zobowiązane są do przesłania licencji zawodniczych i list zawodników do biura Związku,
- czekamy na informację o pełnej nazwie drużyny występującej w rozgrywkach oraz aktualnych danych teleadresowych, wykaz osób upoważnionych do reprezentowania Klubu oraz nazwisk szkoleniowców wraz z numerem licencji trenerskiej.

źródło: pzrugby


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?