Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WYSTĘPY KADR MŁODZIEŻOWYCH
Trenerzy kadr juniorów (Krzysztof Okapa) i młodzieżowej (Andrzej Kozak) przedstawili plany przygotowań do startów w imprezach mistrzowskich.

Reprezentacja juniorów przygotowuje się do rozgrywanych w Wielkopolsce Mistrzostw Europy do lat 18 (10-20 kwietnia 2014), natomiast ich starsi koledzy rywalizować będą w turnieju wyłaniającym mistrza Europy do lat 19 (Portugalia, 25.10.-03.11.2013) i jednocześnie reprezentanta Europy w przyszłorocznym turnieju IRB – Junior World Trophy.

Zawodnicy z kadry Krzysztofa Okapy (roczniki 1996 i 1997) rozpoczną przygotowania od konsultacji w Łodzi. Na akcję w dniach 26-31 sierpnia powołania otrzymali:

Budowlani Łódź: Marek Miśkiewicz, Krystian Pogorzelski, Dawid Radwański, Maciej Kociński, Paweł Pepliński, Szymon Witkowski, Dominik Nowiński, Paweł Urbaniak; rezerwa: Jakub Mańkowski, Przemysław Serafin;

Orkan Sochaczew: Michał Kępa, Jakub Młyńczak, Kamil Palasik, Daniel Pamięta, Patryk Przybylski, Jakub Budnik, Mateusz Plichta; rezerwa: Damian Szalaj;

Lechia Gdańsk: Szymon Morozewski, Paweł Boczulak, Robert Wójtowicz, Konrad Radliński; rezerwa: Patryk Piekarski, Bartosz Majocha;

Posnania Poznań: Bartosz Kubalewski, Adam Sawicki, Kosma Zalewski; rezerwa: Patryk Ziółkowski;

Skra Warszawa: Łukasz Król, Daniel Kosiorek; rezerwa: Michał Budzikowski;

Budowlani Lublin: Maciej Grabowski, Bartłomiej Gawroński; rezerwa: Jędrzej Nowicki, Wojciech Lubisz, Marcin Gulka;

Juvenia Kraków: Bartłomiej Kozak;

Biało-Czarni Nowy Sącz: Dariusz Janik;

Arka Gdynia: Oskar Zyper, Michał Malec;

BBRC Łódź: Jakub Pietrasiak;

Czarni Pruszcz Gdański: Paweł Gajowniczek.


Kadra szkoleniowa: trener – Krzysztof Okapa, asystent trenera – Karol Czyż, fizjoterapeuta – Robert Cajzer, kierownik reprezentacji – Wiesław Piotrowicz.

Powołani oczekiwani są 26.08.2013 r. (poniedziałek) do godz. 14.00 w Klubie Sportowym Budowlani Łódź przy ul. Górniczej 5.

Tymczasem zawodnicy z roczników (1994 i 1995) rozpoczną przygotowania od konsultacji regionalnych. Na przełomie sierpnia i września planowane są trzy takie akcje:

27 sierpnia (wtorek) – Warszawa (zawodnicy z: Warszawy, Łodzi, Sochaczewa ew. Poznania)
Przyjazd do godz. 11:30; Trening – 12:30; Obiad - 14:30; Sparing (Skra Warszawa) – 18:00;

3 września (wtorek) – Kraków (zawodnicy z: Małopolski, Śląska, Lublina)
Przyjazd do godz. 11:00; Trening – 11:30; Obiad - 13:30; Sparing (Juvenia Kraków) – 17:00;

10 września (wtorek) – Pruszcz Gdański (zawodnicy z Pomorza, Poznania)
Przyjazd do godz. 11:00; Trening – 11:30; Obiad - 13:30; Sparing (Czarni Pruszcz Gdański) – 17:00.

źródło: pzrugby

#1 | tito dnia sierpień 10 2013 22:39:21
super!!!gratulacje dla obu ekip!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?