Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
VENI VIDI VICI
W ubiegłą sobotę, 10 sierpnia w kompleksie Black Pearl (Park Północny) odbył się Festiwal Rugby im. Edwarda Hodury.

W ramach festiwalu odbyły się:

Turniej Mistrzostwa Polski kobiet w rugby na plaży
Turniej Mistrzostwa Polski mężczyzn w rugby na plaży
Turniej otwarty "Sopot Beach Rugby"

Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz wyniki spotkań:

MĘŻCZYŹNI:

Grupa A
1. LECHIA GDAŃSK
2. RC CZĘSTOCHOWA
3. POSNANIA POZNAŃ

Grupa B
1. ARKA GDYNIA
2. SKRA WARSZAWA
3. SZARŻA GRUDZIĄDZ

Grupa C
1. AZS AWFiS GDAŃSK
2. ALFA BYDGOSZCZ
3. AZS AWF POZNAŃ

Grupa D
1. OGNIWO SOPOT
2. TUR CHOJNICE
3. GENTELMANS RC ŁÓDŹ


1. Lechia Gdańsk - Posnania Poznań 2 - 2
2. Arka Gdynia - Szarża Grudziądz 7 - 0
3. AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Poznań 3 - 1
4. Ogniwo Sopot - Kosmaz Koszalin 4 - 0
5. Lechia Gdańsk - RC Częstochowa 8 - 0
6. Arka Gdynia - Skra WARSZAWA 5 - 1
7. AZS AWFiS Gdańsk - Alfa Bydgoszcz 7 - 0
8.Tur Chojnice - Gentelmens RC Łódź 0 - 4
9.Posnania Poznań - RC Częstochowa 8 - 0
10.Szarża Grudziądz - Skra Warszawa 0 - 7
11.Alfa Bydgoszcz - AZS AWF Poznań 1 - 1
12.Ogniwo Sopot - Gentelmens RC Łódź 9 - 0
13.Tur Chojnice - Kosmaz Koszalin 0 - 7
14.Ogniwo Sopot - Tur Chojnice 8 - 0
15.Kosmaz Koszalin - Gentelmens RC Łódź 7 - 0
16.Posnania Poznań - Kosmaz Koszalin 3 - 0
17.Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 0 - 3
18.Arka Gdynia - Alfa Bydgoszcz 9 - 0
19.AZS AWFiS Gdańsk - Skra Warszawa 3 - 7
20. RC Częstochowa - Gentelmens RC Łódź 1 - 1
21. Szarża Grudziądz - AZS AWF Poznań 0 - 4

Mecze Finałowe

o 11 - 13 miejsce

22.RC Częstochowa - Szarża Grudziądz 5 - 1
23.Szarża Grudziądz - Tur Chojnice 5 - 1
24.RC Częstochowa - Tur Chojnice 5 - 0

o 9 - 10 miejsce

25.Gentelmens RC Łódź - AZS AWF Poznań 0 - 1

o 5 - 8 miejsce

26.Kosmaz Koszalin - Ogniwo Sopot 0 - 3
27.Alfa Bydgoszcz - AZS AWFiS Gdańsk 1 - 4
28.Ogniwo Sopot - Alfa Bydgoszcz 6 - 2
29.Kosmaz Koszalin - Alfa Bydgoszcz 3 - 2
30.Ogniwo Sopot - AZS AWFiS Gdańsk 5 - 1
31.Kosmaz Koszalin - AZS AWFiS Gdańsk 3 - 4

o 1 - 4 miejsce

32.Posnania Poznań - Lechia Gdańska 1 - 1
33.Arka Gdynia - Skra Warszawa 4 - 0
34.Posnania Poznań - Arka Gdynia 2 - 1
35.Lechia Gdańsk - Skra Warszawa 6 - 0
36.Posnania Poznań - Skra Warszawa 6 - 0
37.Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1 - 2

TABELA:

1. POSNANIA POZNAŃ
2. ARKA GDYNIA
3. LECHIA GDAŃSK
4. SKRA WARSZAWA
5. OGNIWO SOPOT
6. AZS AWFiS GDAŃSK
7. KOSMAZ KOSZALIN
8. ALFA BYDGOSZCZ
9. AZS AWF POZNAŃ
10. GENTELMENS RC ŁÓDŹ
11. RC CZĘSTOCHOWA
12. SZARŻA GRUDZIĄDZ
13. TUR CHOJNICE


KOBIETY:

Grupa A
1.RC Czarne Pruszcz Gdański
2.RC Częstochowa
3.AZS AWF Syrenki Warszawa

Grupa B
1. Warsaw Ladies Frogs
2. Tur Chojnice
3. Black Roses Posnania Poznań


1. Czarne Pruszcz Gd. - Syrenki Warszawa 0 - 6
2. Frogs Warszawa - Black Roses Posnania Poznań 0 - 5
3. RC Częstochowa - Syrenki Warszawa 0 - 3
4. Tur Chojnice - Black Roses Posnania Poznań 0 - 8
5. Czarne Pruszcz Gd. - RC Częstochowa 2 - 2
6. Frogs Warszawa - Tur Chojnice 4 - 2
7. Black Roses Posnania Poznań - RC Częstochowa 6 - 0
8. Syrenki Warszawa - Frogs Warszawa 2 - 3

o 5 miejsce

9. Czarne Pruszcz Gd. - Tur Chojnice 3 - 1

o 3 miejsce

10.Syrenki Warszawa - RC Częstochowa 3 - 0

o 1 miejsce

11. Frogs Warszawa - Black Roses Posnania Poznań 1 - 5

TABELA:

1. Black Roses Posnania Poznań
2. WARSAW LADIES FROGS
3. AZS AWF SYRENKI WARSZAWA
4. RC CZĘSTOCHOWA
5. CZARNE PRUSZCZ GDAŃSKI
6. TUR CHOJNICE


SOPOT BEACH RUGBY

1. Lechia II Gdańsk - Szerszenie Toruń 4 - 2
2. LECHIA Veterans - Rugby Team Mafia Wołomin 6 - 0
3. Sark Gdynia - Szerszenie Toruń 6 - 1
4. Jastrzębie Deaf Rugby Wejherowo - Mafia Wołomin 2 - 1
5. Lechia II - Sark 1 - 3
6. Lechia Veterans - Jastrzębie Wejherowo 6 - 0
7. Sark - Jastrzębie 2 - 1
8. Lechia Veterans - Lechia II 4 - 4

o 5 miejsce

9. Szerszenie Toruń - Mafia Wołomin 3 - 0 (walkower)

o 3 miejsce

10.Lechia Veterans - Jastrzębie 6 - 0

o 1 miejsce

11. Sark - Lechia II 3 - 3 (pojedynek 2 - 4 )

TABELA:

1. LECHIA II GDAŃSK
2. SARK GDYNIA
3. LECHIA VETERANS
4. JASTRZĘBIE DEAF RUGBY WEJHEROWO
5. SZERSZENIE TORUŃ
6. RUGBY TEAM MAFIA WOŁOMIN



















Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?