Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WIELKOPOLANIE W KADRZE
Na Konsultację Kadr Wojewódzkich powołanych jest 30 zawodników z roczników 1997 i 1998 z pięciu okręgów: łódzkiego, pomorskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i lubelskiego.

Mecz towarzyski (Reprezentacja Polski U18 – Reprezentacja Czech U18) zaplanowano na niedzielę 9.11, godz. 10.30 na stadionie KS Budowlani Łódź przy ul. Górniczej 5. Mecz będą sędziować: Mirosław Szczepański, Dariusz Marciniak i Przemysław Pustkowski.

W dniu 07.11.2014 r. o godz. 19.00 odbędzie się zebranie Rady Trenerów w siedzibie KS Budowlani Łódź przy. ul. Górniczej 5, które poprowadzi Kierownik Wyszkolenia Polskiego Związku Rugby - Maciej Misiak

Powołania:

Kadra Województwa Wielkopolskiego:
1. Dawid Kinast – Posnania Poznań
2. Mateusz Nitschke – Posnania Poznań
3. Maciej Żarczyński – Sparta Jarocin
4. Dominik Machlik – Posnania Poznań
Trenerzy: Bartosz Włodarek, Tomasz Kapustka

Kadra Województwa Łódzkiego:
1. Robert Kacprowicz - Budowlani Łódź
2. Dawid Hovhannysyan - Budowlani Łódź
3. Juliusz Walczak - Budowlani Łódź
4. Aleksander Michaus - Budowlani Łódź
5. Dominik Nowiński - Budowlani Łódź
6. Szymon Witkowski - Budowlani Łódź
7. Kamil Brzozowski - Budowlani Łódź
8. Bartosz Pustkowski - Budowlani Łódź
9. Paweł Urbaniak - Budowlani Łódź
10. Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź
Trenerzy: Marek Maciejewski, Przemysław Pustkowski

Kadra Województwa Pomorskiego:
1. Konrad Radliński – Lechia Gdańsk
2. Paweł Boczulak – Lechia Gdańsk
3. Miłosz Bracik – Lechia Gdańsk
4. Robert Wójtowicz – Lechia Gdańsk
5. Adrian Sajdowski – Lechia Gdańsk
6. Rafał Rutkowski - Lechia Gdańsk
7. Patryk Topór – Lechia Gdańsk
8. Adam Piotrowski – Ogniwo Sopot
Trener: Krzysztof Krzewicki

Kadra Województwa Mazowieckiego:
1. Norbert Okoniewski – Orkan Sochaczew
2. Mateusz Popiołek – Orkan Sochaczew
3. Mateusz Plichta – Orkan Sochaczew
4. Adam Dudek – Pogoń Siedlce
5. Jakub Wyrązembski – Pogoń Siedlce
Trenerzy: Jakub Seklecki, Rafał Matusiak

Kadra Województwa Lubelskiego:
1. Daniel Golonka – Budowlani Lublin
2. Wojciech Brzezicki – Budowlani Lublin
3. Maciej Grabowski – Budowlani Lublin
Trener: Jacek Zalejarz

Krzysztof Okapa - trener Reprezentacji Polski U18 w rugby



Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?