Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
HARMONOGRAM GIER 2014/2015
Terminarz Fazy II Ekstraligi rugby sezonu 2014/2015


Termin rezerwowy - 29/30.11.2014
Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce - Posnania Poznań (niedziela, godz. 17.00; przełożony z Rundy I)
Mecz odwołany ze względu na stan boiska w Siedlcach, przełożony na 02.05.2015.


WIOSNA

Termin rezerwowy - 21/22.03.2015

V runda - 28/29.03.2015
Grupa mistrzowska
Budowlani Łódź S.A. - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot

Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce - Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 15.00)
Juvenia Kraków - Posnania Poznań


VI runda - 04.04.2015
Grupa mistrzowska
Arka Gdynia - Budowlani Łódź S.A.
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot

Grupa spadkowa
Juvenia Kraków - Pogoń Siedlce
Orkan Sochaczew - Posnania Poznań


VII runda - 11/12.04.2015
Grupa mistrzowska
Budowlani Łódź S.A. - Ogniwo Sopot
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce - Posnania Poznań (sobota, godz. 16.00)
Juvenia Kraków - Orkan Sochaczew


VIII runda - 25/26.04.2015
Grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk - Budowlani Łódź S.A.
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia

Grupa spadkowa
Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce
Posnania Poznań - Juvenia Kraków


Termin rezerwowy - 03.05.2015
Pogoń Siedlce - Posnania Poznań (sobota, godz. 16.00; przełożony z Rundy I)


IX runda - 16/17.05.2015
Grupa mistrzowska
Budowlani Łódź S.A. - Arka Gdynia
Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk

Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce - Juvenia Kraków (sobota, godz. 16.00)
Posnania Poznań - Orkan Sochaczew


X runda - 13/14.06.2015
Grupa mistrzowska
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź S.A.
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia

Grupa spadkowa
Posnania Poznań - Pogoń Siedlce
Orkan Sochaczew - Juvenia Kraków


XI runda - 27/28.06.2015
Grupa mistrzowska
Budowlani Łódź S.A. - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot

Grupa spadkowa
Pogoń Siedlce - Orkan Sochaczew (sobota, godz. 16.00)
Juvenia Kraków - Posnania Poznań


XII runda - 04/05.07.2015
Grupa mistrzowska
Arka Gdynia - Budowlani Łódź S.A.
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot

Grupa spadkowa
Juvenia Kraków - Pogoń Siedlce
Orkan Sochaczew - Posnania Poznań


Finał - 11.07.2015



Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?