Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
SKŁADY ZESPOŁÓW
Trener Marek Płonka, na przedmeczowej odprawie o godz. 11.00, podał skład na mecz Belgia v Polska, który rozpocznie się o godz. 16.30 na Koning Boudewijn Stadium w Brukseli.

Mecz pokaże E.K. TV, prywatna stacja telewizyjna, której programy dostępne są tylko w internecie, początek transmisji E.K. TV zapowiada o godz. 16:15.


Oglądaj mecz Belgia v Polska [kliknij]


Skład Reprezentacji Polski:

1.Craig Bachurzewski - Biggar RFC (Szkocja)
2.Grzegorz Janiec - USRP Romans (Francja)
3.Radosław Bysewski - Arka Gdynia
4.Kacper Ławski - CAP Pontarlier (Francja)
5.Karol Perzak - Arka Gdynia
6.Aleksander Nowicki - AS Macon Rugby (Francja)
7.Mateusz Bartoszek - Glasgow Hawks (Szkocja)
8.Paweł Dąbrowski - Arka Gdynia
9.Łukasz Szostek - Arka Gdynia
10.Dawid Banaszek - Arka Gdynia (kapitan)
11.Radosław Rakowski - Arka Gdynia
12.Rafał Szrajber - Arka Gdynia
13.Tomasz Gasik - Orkan Sochaczew
14.Robert Kwiatkowski - Lechia Gdańsk
15.Dawid Popławski - FCTT Toulouse (Francja)

Rezerwa:
16.Rafał Kwiatkowski - Arka Gdynia
17.Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
18.Daniek Bartkowiak - Arka Gdynia
19.Marek Płonka Jr. - Lechia Gdańsk
20.Michał Mirosz - Budowlani Łódź SA
21.Rafał Janeczko - Lechia Gdańsk
22.Szymon Sirocki - Arka Gdynia
23.Patryk Reksulak - Budowlani Łódź SA

Kadra:
Marek Płonka - trener
Dariusz Komisarczuk - II trener
Blikkies Groenewald - konsultant
Maciej Brażuk - menager
Grzegorz Witczak - kierownik
Bartosz Chudzik - lekarz
Kamil Iwańczyk - fizjoterapeuta


Skład Reprezentacji Belgii:


1. Massimi Julien - Arras
2. Dubois Max - Rugby Rugby Club Soignies
3. Debaty Christophe - Rugby Royal Football Club Liégeois Rugby
4. Moelants Tuur- Rugby Boitsfort Rugby Club
5. Billi Bertrand - RC Soignies
6. Temmerman Maxime - Asub Rugby Waterloo
7. Lescarboura Baptiste - Kituro Schaerbeek Rugby Club
8. Demolder Thomas, Captain - Section Paloise
9. Williams Kevin - ASUB Waterloo
10. Vilar Francisco - RC La Hulpe
11. Hagedhooren Dirk - AGDE
12. Piron Florian - RFC Liège
13. Piron Guillaume - US Colomiers
14. Sensée Hugo - Kituro Schaerbeek
15. Reynaert Charles - Kituro Schaerbeek
16. Boucar Quentin - ASUB Waterloo
17. Bonnel Martin - ASUB Waterloo
18. Debacker Seb - RC Dendermonde
19. Heyndrickx Romain - RC Soignies
20. Demolder Michaël - Boitsfort RC
21. Guns Sébastien - Rugby Ottignies Club
22. Bontems Nathan - Racing Metro 92
23. Meeus Nicolas - Kituro Schaerbeek
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?