Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
SEZON 2015/2016

EKSTRALIGA


22. – 23.08.2015
I kolejka


Arka Gdynia - Posnania Poznań
Budowlani Łódź S.A. - Skra Warszawa
Lechia Gdańsk - RC Orkan Sochaczew
Ogniwo Sopot - Pogoń Siedlce


29. – 30.08.2015
II kolejka


Posnania Poznań - Pogoń Siedlce
RC Orkan Sochaczew - Ogniwo Sopot
Skra Warszawa - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Budowlani Łódź S.A.


5. – 6.09.2015
III kolejka


Budowlani Łódź S.A. - Posnania Poznań
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Ogniwo Sopot - Skra Warszawa
Pogoń Siedlce - RC Orkan Sochaczew


12.09.2015
PNE: Szwecja – Polska


7. – 13.09 – Tornee kadry XV U19



19. – 20.09.2015
IV kolejka


Posnania Poznań - RC Orkan Sochaczew
Skra Warszawa - Pogoń Siedlce
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot
Budowlani Łódź S.A. - Lechia Gdańsk


26.09.2015
V kolejka


Lechia Gdańsk - Posnania Poznań
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź S.A.
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew - Skra Warszawa


3. – 4.10.2015
VI kolejka


Posnania Poznań - Skra Warszawa
Arka Gdynia - RC Orkan Sochaczew
Budowlani Łódź S.A. - Pogoń Siedlce
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot


10. – 11.10.2015
VII kolejka


Ogniwo Sopot - Posnania Poznań
Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk
RC Orkan Sochaczew - Budowlani Łódź S.A.
Skra Warszawa - Arka Gdynia


17. – 18.10.2015
PNE: Ukraina – Polska

19.10. - 4.11.2015 ME kadra XV - U19 – Portugalia



24.10.2015
VIII kolejka


Posnania Poznań - Arka Gdynia
Skra Warszawa - Budowlani Łódź S.A.
RC Orkan Sochaczew - Lechia Gdańsk
Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot


31.10.2015
IX kolejka


Pogoń Siedlce - Posnania Poznań
Ogniwo Sopot - RC Orkan Sochaczew
Lechia Gdańsk - Skra Warszawa
Budowlani Łódź S.A. - Arka Gdynia


7. – 8.11.2015
X kolejka


Posnania Poznań - Budowlani Łódź S.A.
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Skra Warszawa - Ogniwo Sopot
RC Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce


14. – 15.11.2015
PNE: Polska – Mołdawia



21. – 22.11.2015
I termin rezerwowy ekstraligi

12. – 13.03.2016
PNE: Polska – Belgia

19. – 20.03.2016
I termin rezerwowy ekstraligi lub Polska - Belgia


26. – 27.03.2016
XI kolejka


RC Orkan Sochaczew - Posnania Poznań
Pogoń Siedlce - Skra Warszawa
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Budowlani Łódź S.A..


2. – 3.04.2016
XII kolejka


Posnania Poznań - Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź S.A. - Ogniwo Sopot
Arka Gdynia - Pogoń Siedlce
Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew


9. – 10.04.2016
XIII kolejka


Skra Warszawa - Posnania Poznań
RC Orkan Sochaczew - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź S.A.
Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk


16. – 17.04.2015
XIV kolejka


Posnania Poznań - Ogniwo Sopot
Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź S.A. - RC Orkan Sochaczew
Arka Gdynia - Skra Warszawa


23. – 24.04.2016
XV/I kolejka

30.04.2016
PNE: Holandia – Polska

7. – 8.05.2016
XVI/II kolejka

14. – 15.05.2016
XVII/III kolejka

21.05.2016
XVIII/IV kolejka

28. – 29.05.2016
XIX/V kolejka

4. – 5.06.2016
XX/VI kolejka

11. – 12.06.2016
ME Seniorów 7’ Turniej Nr 1

18. – 19.06.2016
Finał ekstraligi XV

25. – 26.06.2016
ME Seniorów 7’ Turniej Nr 2

2. – 3.07.2016
Mistrzostwa Polski Seniorów 7’ – I turniej

9. – 10.07.2016
ME Seniorów 7’ Turniej Nr 3

16. – 17.07.2016
Mistrzostwa Polski Seniorów 7’ – II turniej

23. – 24.07.2016
ME Seniorów 7’ Turniej Nr 4


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?