Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
POWOŁANIA DO KADRY 7
W dniach 18-20 kwietnia 206 r. w Łodzi na obiektach KS Budowlanych Łódź odbędzie się konsultacja szerokiej kadry seniorów Rugby 7 z pod okiem nowego trenera Blikkiesa Groenewalda.


Powołani:

01.Popławski Miłosz - Lechia Gdańsk
02.Kwiatkowski Robert - Lechia Gdańsk
03.Janeczko Rafał - Lechia Gdańsk
04.Wójtowicz Robert - Lechia Gdańsk
05.Zajkowski Mateusz - Lechia Gdańsk
06.Bracik Kewin - Lechia Gdańsk
07.Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
08.Grabowski Marek - Budowlani Łódź SA
09.Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
10.Mirosz Michał - Budowlani Łódź SA
11.Krześniak Marcin - Budowlani Łódź SA
12.Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
13.Sierant Bartłomiej - Juvenia Kraków
14.Przychocki Marek - Ogniwo Sopot
15.Hodura Sławosz - Ogniwo Sopot
16.Piotrowicz Wojciech - Ogniwo Sopot
17.Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
18.Nitschke Mateusz - Posnania Poznań
19.Gdula Daniel - Posnania Poznań
20.Najdul Dawid - Posnania Poznań
21.Trybus Daniel - Posnania Poznań
22.Kubalewski Bartosz - Posnania Poznań
23.Sirocki Szymon - Arka Gdynia
24.Szrejber Rafał - Arka Gdynia
25.Rakowski Radosław - Arka Gdynia
26.Stępień Tomasz - Arka Gdynia
27.Matusewicz Maciej - Skra Warszawa
28.Bobruk Jakub - Pogoń Siedlce
29.Psuj Piotr - Pogoń Siedlce
30.Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
31.Kępa Michał - Orkan Sochaczew
32.Plichta Dawid - Orkan Sochaczew
33.Plichta Mateusz - Orkan Sochaczew
34.Młyńczak Jakub - Orkan Sochaczew
35.Gasik Tomasz - Orkan Sochaczew
36.Wawrzyńczak Piotr - Orkan Sochaczew
37.Pawelec Robert - Orkan Sochaczew
38.Grabowski Maciej - Budowlani Lublin
39.Twarowski Wojciech - RC Białystok
40.Paraniak Jan - Legia Warszawa


Rezerwa:

Zaradzki Wiktor - Arka Gdynia
Antoszczuk Paweł - Pogoń Siedlce
Biernacki Tomasz - Pogoń Siedlce
Węzka Michał - Pogoń Siedlce
Rajewski Przemysław - Pogoń Siedlce
Popiołek Mateusz - Orkan Sochaczew
Urbaniak Paweł - KS Budowlani Łódź
Urbaniak Michał - KS Budowlani Łódź
Pustkowski Bartosz - KS Budowlani Łódź
Brzozowski Kamil - KS Budowlani Łódź
Brzezicki Wojciech - Budowlani Lublin
Popek Patryk - Tytan Gniezno
Szablewski Łukasz - Ogniwo Sopot
Wilczynski Maciej - Budowlani Łódź SA
Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA
Bracik Miłosz - Lechia Gdańsk


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?