Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
"BALTIC CUP" W GDAŃSKU
W miniony weekend zespół Posnani Poznań wziął udział w VII Turnieju o Puchar Polski w Rugby 7 "Baltic Cup", który został rozegrany na obiekcie AWFiS w Gdańsku przy ulicy Kazimierza Górskiego 1.


Eliminacje

AZS AWFiS - Olsztyn 33:5 (12:0),

Ogniwo - Szczecinek 36:0 (26:0),

Lechia - Czarni 24:21 (10:14),

Szarża - Werewolwers 40:0 (19:0),

Tytan - AZS AWFiS 26:0 (12:0),

Posnania - Ogniwo 26:0 (14:0),

Białystok - Szarża 22:12 (10:7),

Tytan - Olsztyn 47:0 (28:0),

Posnania - Szczecinek 54:0 (33:0),

Lechia - Czarni 21:0 (21:0),

Białystok - Werewolwers 29:5 (24:0).




Grupa A: 1.Tytan Gniezno; 2.AZS AWFiS Gdańsk; 3.Rugby Olsztyn

Grupa B: 1.Posnania; 2.Ogniwo Sopot; 3.Rugby Szczecinek

Grupa C: 1.Lechia Gdańsk; 2.Czarni Pruszcz Gdański; 3.Kaskada Szczecin nk

Grupa D: 1.Rugby Białystok; 2.Szarża Grudziądz; 3.Werewolwers Wąbrzeźno



Półfinały

Bowl: Szczecinek - Kaskada 25:0 vo; Olsztyn - Werewolwers 29:7 (7:0)

Plate: Czarni - Ogniwo 24:7 (10:0); AZS AWFiS - Szarża 19:0 (19:0)

Cup: Posnania - Lechia 10:7;

Tytan - Białystok 28:7 (14:0)


Finały

o XI miejsce: Werewolwers - Kaskada 25:0 vo

o IX miejsce, finał Bowl: Szczecinek - Olsztyn 14:31 (7:19)

o VII miejsce: Ogniwo - Szarża 14:21 (0:14)

o V miejsce, finał Plate: Czarni - AZS AWFiS 26:5 (14:0)

o III miejsce: Lechia - Białystok 28:0 (14:0)

o I miejsce, finał Cup: Posnania - Tytan 12:24



Klasyfikacja końcowa VII Turnieju PPR 7

1.Tytan Gniezno 15 pkt.,

2.Posnania 12 pkt.,

3.Lechia Gdańsk 11 pkt.,

4.Rugby Białystok 10 pkt.,

5.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt.,

6.AZS AWFiS Gdańsk 8 pkt.,

7.Szarża Grudziądz 6 pkt.,

8.Ogniwo Sopot 5 pkt.,

9.Rugby Olsztyn 4 pkt.,

10.Rugby Szczecinek 3 pkt.,

11.Werewolwes Wąbrzeźno 2 pkt.,

12.Kaskada Szczecin nk.



Klasyfikacja po siedmiu turniejach

1.Tytan Gniezno 72/7 pkt.,

2.Posnania 68/6 pkt.,

3.Lechia Gdańsk 60/5 pkt.,

4.RC Orkan Sochaczew 40/4 pkt.,

5.Budowlani Łódź SA 31/3 pkt.,

6.RC Częstochowa 31/4 pkt.,

7.Rugby Białystok 25/5 pkt.,

8.Szarża Grudziądz 18/4 pkt.,

9.Ogniwo Sopot 15/4 pkt.,

10.AZS AWFiS Gdańsk 15/3 pkt.,

11.Czarni Bytom 3/3 pkt.,

12.Obeliks Bełchatów 12/3 pkt.,

13.Kaskada Szczecin 11/3 pkt.,

14.RK Unisław 11/2 pkt.,

15.AZS AWF Warszawa 10/2 pkt.,

16.Husar Bolesławiec 9/1 pkt.,

17.Czarni Pruszcz Gdański 9/1 pkt.,

18.Legia Warszawa 8/1 pkt.,

19.Miedziowi Lubin 7/4 pk.,

20.Rugby Olsztyn 6/3 pkt.,

21.Rugby Szczecinek 5/2 pkt.,

22.Gentlemen's RC Łódź 3/2 pkt.,

23.Werewolwers Wąbrzeźno 2/1 pkt.


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?