Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
ZWYCIĘSTWO POSNANI




Posnania Poznań zwyciężyła w X Turnieju o Puchar Polski w Rugby 7, który odbył się w sobotę 28 maja br. w Stawigudzie k/Olsztyna. W klasyfikacji generalnej wygrał Gnieźnieński Klub Rugby Tytan Gniezno, który jako jedyny wziął udział we wszystkich dziesięciu imprezach.


Eliminacje

Ogniwo - AZS AWFiS 17:14 (12:0)

Szarża - Olsztyn 21:0 (7:0)

Obeliks - Werewolwers 26:12 (14:5)

Tytan - Ogniwo 43:0 (19:0)

Posnania - Szarża 59:0 (26:0)

BŁSA - Obeliks 33:5 (14:0)

Tytan - AZS - AWFiS 40:7 (26:0)

Posnania - Olsztyn 34:0 (17:0)

BŁSA - Werewolwers 37:0 (22:0)


Grupa A:
1.Tytan Gniezno; 2.Ogniwo Sopot; 3.AZS AWFiS Gdańsk

Grupa B: 1.Posnania; 2.Szarża Grudziądz; 3.Rugby Team Olsztyn

Grupa C: 1.Budowlani Łódź SA; 2.Obeliks Bełchatów; 3.Werewolwers Wąbrzeźno


Finały Bowl

AZS AWFiS - Olsztyn 21:5 (14:0)

AZS AWFiS - Werewolwers 27:7 (12:7)

Olsztyn - Werewolwers 17:0 (12:0)


Bowl: 7.AZS AWFiS Gdańsk; 8.Rugby Team Olsztyn; 9.Werewolwers Wąbrzeżno


Finały Plate

Ogniwo - Szarża 28:0 (7:0)

Ogniwo - Obeliks 24:7 (14:7)

Szarża - Obeliks 31:7 (12:7)


Plate: 4.Ogniwo Sopot; 5.Szarża Grudziądz; 6.ObeliksBełchatów


Finały Cup

Tytan - Posnania 14:26 (7:19)

Tytan - BŁSA 21:12 (14:7)

Posnania - BŁSA 45:0 (19:0)


Cup: 1.Posnania; 2.Tytan Gniezno; 3.Budowlani Łódź SA



Klasyfikacja końcowa X Turnieju PPR 7

1.Posnania 12pkt.;

2.GKR Tytan Gniezno 9 pkt.;

3.Budowlani Łódź SA 8 pkt.;

4.Ogniwo Sopot 7 pkt.;

5.Szarża Grudziądz 5 pkt.;

6.Obeliks Bełchatów 4 pkt.;

7.AZS AWFiS Gdańsk 3 pkt.;

8.Rugby Team Olsztyn 2 pkt.;

9.Werewolwers Wąbrzeżno 1 pkt.



Klasyfikacja końcowa po dziesięciu turniejach

1.GKR Tytan Gniezno 100/10 pkt

2.Posnania 91/8 pkt

3.Lechia Gdańsk 60/5 pkt

4.RC Orkan Sochaczew 55/5 pkt

5.Budowlani Łódź SA 51/5 pkt

6.RC Częstochowa 41/6 pkt

7.Rugby Białystok 35/6 pkt

8.Czarni Bytom 25/5 pkt

9.Obeliks Bełchatów 24/6 pkt

10.Szarża Grudziądz 23/5 pkt

11.Ogniwo Sopot 21/5 pkt

12.AZS AWF Warszawa 19/3 pkt

13.AZS AWFiS Gdańsk 18/4 pkt

14.Husar Bolesławiec 17/2 pkt

15.Kaskada Szczecin 11/3 pkt

16.RK Unisław 11/2 pkt

17.Rugby Team Olsztyn 10/5 pkt

18.Czarni Pruszcz Gd 9/1 pkt

19.Miedziowi Lubin 8/5 pkt

20.GRC Łódź 8/4 pkt

21.Legia Warszawa 8/1 pkt

22.Rugby Szczecinek 5/2 pkt

23.RK Zduńska Wola 4/1 pkt

24.Werewolwers Wąbrzeźno 3/2 pkt

25.Husaria Kalisz 1/1 pkt



Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?