Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
MPK
Mistrzostw Polski Kadetów w Rugby, Łódź 25.-26.06.2016 r.



Posnania Poznań v Arka Gdynia 7:12 (7:0)
Posnania: Dębiński Oskar 7.
Arka: Kluk Adrian 7, Żywulko Mirosław 5.
Żółta kartka: Studziński Marcin (Arka)


Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 24:5 (7:5)
Juvenia: Jurczyński Michał 10, Kos Dariusz 5, Janeczko Bartłomiej 5, Knowa Robert 4.
Budowlani: Tomaszewski Dominik 5.


Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź 7:31
Lechia: Markowski Jakub 5, Wiśniewski Tomasz 2.
Budowlani: Szmajewski Jakub 11, Białek Igor 10, Nejc Wojciech 5, Piórkowski Filip 5.


Orkan Sochaczew v Arka Gdynia 24:3 (12:0)
Orkan: Szufliński Kacper 9, Gołębiowski Antek 5, Szwarc Michał 5, Mroziński Jan 5.
Arka: Kluk Adrian 3.


Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk 14:12 (7:5)
Budowlani: Ilczak Rafał 5, Kędzierski Grzegorz 5, Siedlecki Paweł 4.
Lechia: Grynder Kacper 10, Niespodziany Olaf 2.

Posnania Poznań v Juvenia Kraków 3:31 (0:17)
Posnania: Dębiński Oskar 3.
Juvenia: Knowa Robert 6, Socha Aleksander 5, Morus Marcin 5, Krzykawski Marcjan 5, Wańczyk Daniel 5, Bryl Artur 5.


Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew 0:0


Juvenia Kraków v Arka Gdynia 12:0 (7:0)
Juvenia: Jurczyński Michał 5, Janeczko Bartłomiej 5, Knowa Robert 2.

Posnania Poznań v Budowlani Łódź 6:22 (3:17)
Posnania: Dębiński Oskar 6.
Budowlani: Piórkowski Filip 7, Puchalski Tomasz 5, Olejnik Patryk 5, Białek Igor 5.


Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 7:12 (0:7)
Budowlani: Tomaszewski Dominik 5, Siedlecki Paweł 2.
Orkan: Misiak Sebastian 5, Mroziński Jan 5, Szufliński Kacper 2.
Żółta kartka: Tarmanowski Max (Orkan), Gołębiowski Antek (Orkan).


Arka Gdynia v Lechia Gdańsk 7:17 (7:10)
Arka: Pacierznicki Kacper 5, Kluk Adrian 2.
Lechia: Szalkiewicz Nikodem 10, Wiejak Jakub 5, Wiśniewski Tomasz 2.


Budowlani Łódź v Juvenia Kraków 10:14 (10:7)
Budowlani: Szmajewski Jakub 5, Lewandowski Hubert 5.
Juvenia: Jurczyński Michał 10, Knowa Robert 4.


Budowlani Lublin v Posnania Poznań 12:10 (12:3)
Budowlani: Kociuba Mateusz 5, Dec Jakub 5, Siedlecki Paweł 2.
Posnania: Dębiński Oskar 5, Adamiak Krystian 5.


Lechia Gdańsk v Orkan Sochaczew 0:24 (0:12)
Orkan: Zieliński Kamil 9, Chmielewski Michał 5, Szwarc Michał 5, Tarmanowski Max 5.
Żółta kartka: Książek Patryk (Orkan).


Tabela

1. Juvenia Kraków – 12 pkt. (81:18)

2. Orkan Sochaczew – 11 pkt. (60:10)

3. Budowlani Łódź – 9 pkt. (63:27)

4. Budowlani Lublin – 8 pkt. (38:58)

5. Arka Gdynia – 6 pkt. (22:60)

6. Lechia Gdańsk – 6 pkt. (36:76)

7. Posnania Poznań – 4 pkt. (26:77)


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?