Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2017
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
II TURNIEJ MPS "7"
Zespół Posnani tryumfował w II Turnieju Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7, który odbył się w niedzielę 25 września br. w Siedlcach.


Dywizja I

Grupa A 1.BŁSA, 4.Posnania, 5.Juvenia Kraków

Grupa B 2.Orkan Sochaczew, 3.Lechia Gdańsk, 4.Czarni Pruszcz Gd.


Dywizja II

Grupa C 7.Tytan Gniezno, 10.Pogoń Siedlce, 11.Szarża Grudziądz

Grupa D 8.Ogniwo Sopot, 9.AZS AWFiS Gdańsk, 12.Rugby Team Olsztyn


Dywizja III

Grupa E 13.RK Bełchatów, 14.Werewolwers Wąbrzeźno, 15.Rugby Klub Toruń, 16.GRC Łódź


Eliminacje


Posnania - Juvenia 26:5 (5:5)

Bełchatów - GRC 25:5 vo

Lechia - Czarni 26:7 (19:0)

Toruń - Werewolwers 0:31 (0:12)

Pogoń - Szarża 36:0 (26:0)

AZS AWFiS - Olsztyn 21:19 (7:7)

BŁSA - Posnania 35:0 (14:0)

GRC - Toruń 0:25 vo

Orkan - Lechia 17:33 (7:7)

Bełchatów - Werewolwers 17:12 (7:7)

Tytan - Pogoń 19:7 (12:0)

Ogniwo - AZS AWFiS 47:14 (26:0)

BŁSA - Juvenia 17:19 (12:5)

Werewolwers - GRC 25:0 vo

Orkan - Czarni 19:10 (7:0)

Toruń - Bełchatów 0:38 (0:19)

Tytan - Szarża 36:0 (19:0)

Olsztyn - Ogniwo 15:14 (0:14)


Półfinały

Ogniwo - Czarni 10:21 (5:21)

Pogoń - AZS AWFiS 70:0 (35:0)

Tytan - Juvenia 29:7 (12:0)

Olsztyn - Szarża 5:10 (5:5)

Lechia - Posnania 14:21 (7:14)

BŁSA - Orkan 39:0 (15:0)


Finały

o XI m AZS AWFiS - Olsztyn 22:5 (10:5)

o IX m Pogoń - Szarża 59:0 (35:0)

o VII m Ogniwo - Juvenia 12:21 (7:7)

o V m Czarni - Tytan 5:40 (5:19)

o III m Lechia Orkan 45:7 (26:0)

o I m Posnania - BŁSA 21:14 (14:7)



Klasyfikacja II Turnieju MPS 7 w Siedlcach

1.Posnania Poznań 25 pkt

2.Master Pharm Budowlani Łódź SA 23 pkt

3.Lechia Gdańsk 22 pkt

4.RC Orkan Sochaczew 21 pkt

5.Tytan Gniezno 20 pkt

6.Czarni Pruszcz Gdański 19 pkt

7.Juvenia Kraków 18 pkt

8.Ogniwo Sopot 17 pkt

9. Pogoń Siedlce 16 pkt

10.Szarża Grudziądz 15 pkt

11.AZS AWFiS Gdańsk 14 pkt

12.Rugby Team Olsztyn 13 pkt

13.RK Bełchatów 12 pkt

14.Werewolwers Wąbrzeźno 11 pkt

15.RK Toruń 10 pkt

Drużyna GRC Łódź nie klasyfikowana



Klasyfikacja MPS 7 po II Turniejach

1.Master Pharm Budowlani Łódź SA 48/2 pkt

2.Posnania Poznań 46/2 pkt

3.Lechia Gdańsk 44/2 pkt

4.RC Orkan Sochaczew 44/2 pkt

5.Tytan Gniezno 38/2 pkt

6.Czarni Pruszcz Gdański 38/2 pkt

7.Juvenia Kraków 38/2 pkt

8. Ogniwo Sopot 34/2 pkt

9.Pogon Siedlce 31/2 pkt

10.AZS AWFiS Gdańsk 30/2 pkt

11.Szarża Grudziądz 29/2 pkt

12.Rugby Klub Bełchatów 25/2 pkt

13.Rugby Team Olsztyn 24/2 pkt

14.Werewolwers Wąbrzeźno 22/2 pkt

15.Rugby Klub Toruń 18/2 pkt

16.Rugby Klub Unisław 12/1 pkt

17.Rugby Szczecinek 9/1 pkt




Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?