Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
POZNANIACY W KADRZE
Kadra Polski U20 w dniach: 7.-12. marca 2017 roku rozpocznie obóz sportowy w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie.

Na konsultacje powołano następujących zawodników:

1. Tomasz Markiewicz, Orkan Sochaczew, I linia
2. Mateusz Czapiga, Anglia, I linia
3. Adrian Potrykus, Budowlani Łódź, I linia
4. Michał Gadomski, Orkan Sochaczew, I linia
5. Paweł Pepliński, KS Rugby Ruda Śląska, I linia/2
6. Juliusz Walczak, Budowlani Łódź SA, I linia/2
7. Przemysław Serafin, Budowlani Łódź SA, II linia
8. Adam Piotrowski, Ogniwo Sopot, II linia
9. Milan Kosakowski, Lechia Gdańsk, II linia
10. Mateusz Popiołek, Orkan Sochaczew, II / III linia
11. Dawid Kinast, Posnania Poznań, III linia/2
12. Mateusz Nitschke, Ogniwo Sopot, III linia
13. Remy Bracou, Francja, III linia
14. Maciej Żarczyński, Sparta Jarocin, III linia
15. Patryk Pietrakowski, KS Budowlani Łódź, III linia/2
16. Paweł Boczulak, Lechia Gdańsk, łącznik młyna
17. Mateusz Plichta, Ogniwo Sopot, łącznik młyna
18. Dominik Machlik, Poznania Poznań, łącznik ataku
19. Paweł Urbaniak, Budowlani Łódź SA, łącznik ataku
20. Dawid Najdul, Ogniwo Sopot, środkowy
21. Wojciech Brzezicki, Budowlani Lublin, środkowy
22. Miłosz Bracik, Lechia Gdańsk, środkowy
23. Bartosz Pustkowski, KS Budowlani Łódź, środkowy
24. Emil Szydełko, Anglia, skrzydłowy
25. Adam Dudek, Pogoń Siedlce , skrzydłowy
26. Damian Wlaźlak, Budowlani Łódź SA, skrzydłowy
27. Adrian Niemiec, Orkan Sochaczew, skrzydłowy/obrońca
28. Maciej Grabowski, Budowlani Lublin, skrzydłowy/obrońca
29. Artur Ciechanowicz, Anglia, skrzydłowy/obrońca
30. Robert Wójtowicz, Lechia Gdańsk, obrońca


Kadra obozu

Krzysztof Okapa, Lublin, trener
Karol Czyż, Sopot, asystent trenera
Robert Cajzer, Sopot, fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz, Lublin, kierownik
Krzysztof Krzewicki, PZR, oficer rozwoju



Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?