Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
II WINOGRADZKA PYRA

NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
SUKCESY POSNANII
Przedstawiamy medalistów z 2017 roku na wszystkich poziomach rozgrywek od Ekstraligi do Mistrzostw Polski Kadetów 7.


Mistrzostwa Polski Seniorów XV
1.Budowlani SA Łódź; 2.MKS Ogniwo Sopot; 3.MKS Pogoń Siedlce.

Mistrzostwa Polski Seniorek 7
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.RC Legia Warszawa; 3.Black Roses Posnania Poznań.

Mistrzostwa Polski Seniorów 7
1.KS Posnania Poznań; 2.Lechia Gdańsk; 3.MKS Ogniwo Sopot.

Puchar Polski Seniorek 7
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.RC Legia Warszawa; 3.KS Rugby Gietrzwałd.

Puchar Polski Seniorów 7
1.Posnania Poznań; 2.AZS AWFiS Gdańsk; 3.GTR Tytan Gniezno.

Super 7
1.KS Posnania Poznań; 2.GTR Tytan Gniezno; 3.Czarni Pruszcz Gdański.

Mistrzostwa Polski Mężczyzn na Plaży
1.KS Posnania Poznań; 2.MKS Ogniwo Sopot; 3.RC Lechia Gdańsk.

Mistrzostwa Polski Kobiet na Plaży
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Miedziowe Lublin; 3.AZS AWF Warszawa.

Mistrzostwa Polski Seniorów, I liga
1.RC Orkan Sochaczew; 2.OKS Skra Warszawa; 3.Rugby Pomorze.

Mistrzostwa Polski Seniorów, II liga
1.RC Arka Rumia; 2.AZS AWF Warszawa; 3.KS Rugby Ruda Śląska.

Mistrzostwa Polski Weteranów
1.RC Lechia Gdańsk/Old Blacks Czarni Pruszcz Gdański; 2.Rugby Veterans Orkan Sochaczew; 3.Ogniwo Sopot Veterans.

Sopot Beach Rugby, kobiety
1.Fitness Authority Biało-Zielone Gdańsk; 2.Miedziowe Lublin; 3.AZS AWF Warszawa.

Sopot Beach Rugby, mężczyźni
1.Banici Poznania Poznań; 2.Luigi Arka Rumia; 3.Magmar.

Bierhalle Beach Rugby, mężczyźni
1.Budowlani SA Łódź I; 2.Budowlani SA Łódź I; 3.KS Budowlani Łódź I.

OOM/Mistrzostwa Polski Juniorów
1.RC Lechia Gdańsk; 2.KS Budowlanych Lublin; 3.RC Orkan Sochaczew.

Mistrzostwa Polski Juniorów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Budowlanych Lublin.

Mistrzostwa Polski Kadetów
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RzKS Juvenia Kraków; 3.KS Budowlanych Lublin.

Mistrzostwa Polski Kadetów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RzKS Juvenia Kraków; 3.KS Budowlanych Lublin.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?