Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
Sezon 2005/2006
|Sezon 2003/2004||Sezon 2004/2005||Sezon 2005/2006||Sezon 2006/2007||Sezon 2007/2008|

Tabela po rundzie zasadniczej sezonu 2005/2006

1. Blachy Pruszyński Budowlani Łódź 18 49 676-169
2. Folc AZS Warszawa 18 47 636-231
3. Arka Gdynia 18 46 569-216
4. Posnania Poznań 18 44 636-282
5. Lechia Gdańsk 18 40 490-265
6. Orkan Sochaczew 18 30 219-615
7. Juvenia Kraków 18 30 297-587
8. Ogniwo Sopot 18 29 275-552
9. Budowlani Lublin 18 26 227-574
10. MKS Pogoń Siedlce 18 18 144-678

Mecz o III miejsce:
Arka Gdynia - Posnania Poznań 19-22 (14:10)

Mecz o I miejsce (Mistrzostwo Polski):
Blachy Pruszyński Budowlani Łódź - Folc AZS Warszawa 28-24 (16:12)

Końcowa klasyfikacja:
1. Blachy Pruszyński Budowlani Łódź
2. Folc AZS Warszawa
3. Posnania Poznań
4. Arka Gdynia

Najskuteczniejsi w sezonie 2005/2006:
1.Jurij Buhało /Posnania Poznań/ - 229 punktów; 2.Siergiej Garkawyj /Arka Gdynia/ - 203; 3.Tomasz Grodecki /Budowlani Łódź/ - 148; 4.Rafał Kwiatkowski /Lechia Gdańsk/ - 128; 5.Janusz Urbanowicz /Lechia Gdańsk/ - 113; 6.Adam Pałyska /Folc AZS Warszawa/ - 87; 7.Tomasz Stępień /Budowlani Lublin/ - 86; 8.Maciej Maciejewski /Budowlani Łódź/ - 85; 9.Krzysztof Hotowski /Budowlani Łódź/ - 85; 10.Mateusz Grün /Juvenia Kraków/ - 78; 11.Rafał Sajur /Lechia Gdańsk i Budowlani Łódź/ - 75; 12.Krzysztof Betko /Folc AZS Warszawa/ - 73; 13.Rafał Janeczko /Budowlani Lublin/ - 64; 14.Grzegorz Kurdelski /Ogniwo Sopot/ - 58; 15.Stanisław Więciorek /Budowlani Lublin i Posnania/ - 55; 16.Waldemar Szwichtenberg /Arka Gdynia/ - 51; 17.Mariusz Motyl /Arka Gdynia/ - 50; 18.Łukasz Miśkiewicz /Folc AZS Warszawa/ - 50; 19.Patryk Szwarc /Folc AZS Warszawa/ - 45; 20.Krzysztof Witczak /Posnania Poznań/ - 45; 21.Daniel Podolski /Ogniwo Sopot/ - 42; 22.Tomasz Jabłoński /Orkan Sochaczew/ - 42; 23.Sławomir Kiełbik /Budowlani Łódź/ - 40; 24.Mariusz Wilczuk /Ogniwo Sopot/ - 40; 25.Krzysztof Wojcieszak /Posnania Poznań/ - 40; 26.Jakub Kordys /Posnania Poznań/ - 40; 27.Łukasz Szostek /Arka Gdynia/ - 38; 28.Luka Khachirashvili /Orkan Sochaczew/ - 37; 29.Piotr Korek /Posnania Poznań/ - 37; 30.Michał Królikowski /Budowlani Łódź/ - 35; 31.Maciej Pabjańczyk /Budowlani Łódź/ - 35; 32.Jarosław Zagozda /Folc AZS Warszawa/ - 35; 33.Piotr Liguziński /Juvenia Kraków/ - 35; 34.Konrad Chromiński /Arka Gdynia/ - 34; 35.Konrad Pisarek /Budowlani Łódź/ - 30; 36.Michał Kwiatkowski /Folc AZS Warszawa/ - 30; 37.Wojciech Łukasiewicz /Folc AZS Warszawa/ - 30; 38.Maciej Sienkiewicz /Folc AZS Warszawa/ - 30; 39.Rafał Budka /Juvenia Kraków/ - 30; 40.Marek Mirosz /Pogoń Siedlce/ - 30; 41.Łukasz Kujawski /Posnania Poznań/ - 30; 42.Dawid Banaszek /Orkan Sochaczew/ - 26
Dotychczas punkty w tegorocznych rozgrywkach ligowych zdobywało 205 zawodników.

Klasyfikacja fair-play za sezon 2005/2006:
1.Budowlani Lublin - 22 punkty karne; 2.Folc AZS Warszawa - 24; 3.Posnania Poznań - 32; 4.Lechia Gdańsk - 32; 5.Blachy Pruszyński Budowlani Łódź - 40; 6.Juvenia Kraków - 42; 7.Pogoń Siedlce - 42; 8.Arka Gdynia - 60; 9.Orkan Sochaczew - 80; 10.Ogniwo Sopot - 106.


Wyniki Posnanii Poznań w rundzie zasadniczej sezonu 2005/2006
20.08.2005 /sobota/ godz. 13:00   : Posnania Poznań - Ogniwo Sopot 40:10 (20:3)
27.08.2005 /sobota/ godz. 12:00   : AZS AWF Warszawa - Posnania Poznań 23:17 (6:10)
04.09.2005 /niedziela/ godz. 13:00: Posnania Poznań - Budowlani Lublin 48:7 (12:7)
10.09.2005 /sobota/ godz. 14:00   : Orkan Sochaczew - Posnania Poznań 6:28 (3:15)
24.09.2005 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - Lechia Gdańsk 9:18 (9:15)
01.10.2005 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - Juvenia Kraków 62:17 (38:6)
08.10.2005 /sobota/ godz. 14:00   : Blachy Pruszyński Łódź - Posnania Poznań 38:15 (16:3)
22.10.2005 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - Arka Gdynia 18:22 (18:15)
06.11.2005 /niedziela/ godz. 13:00: Pogoń Siedlce - Posnania Poznań 0:51 (0:13)
02.04.2006 /niedziela/ godz. 15:30: Ogniwo Sopot - Posnania Poznań 19:47 (0:33)
15.04.2006 /sobota/ godz. 12:00   : Posnania Poznań - Folc AZS Warszawa 20:15 (10:5)
29.04.2006 /sobota/ godz. 13:00   : Budowlani Lublin - Posnania Poznań 7:65 (0:47)
06.05.2006 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - Orkan Sochaczew 49:8 (22:3)
13.05.2006 /sobota/ godz. 12:00   : Lechia Gdańsk - Posnania Poznań 16:22 (13:9)
20.05.2006 /sobota/ godz. 12:00   : Juvenia Kraków - Posnania Poznań 20:32 (13:13)
03.06.2006 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - Budowlani Łódź 36:21 (14:7)
10.06.2006 /sobota/ godz. 16:00   : Arka Gdynia - Posnania Poznań 23:13 (5:3)
17.06.2006 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - Pogoń Siedlce 64:12 (25:9)
24.06.2006 /sobota/ mecz o III miejsce: Arka Gdynia - Posnania Poznań 19-22 (14:10)

Młodzicy, żacy , miniżacy:

10/11.09.2005 I Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży (Mszana Dolna):

UKS Gorce Raba Niżna- Posnania 10:10
Posnania- UKS Lider Nowy Sącz 10:10 
Posnania - Śląsk 12:3 
/Posnania zajęła II miejsce w turnieju/

23/24.09 2005 II Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży (Poznań):
UKS Gorce Raba Niżna- Posnania 19:5
Posnania - Śląsk 38:0
/Posnania zajęła II miejsce w turnieju/

22.10.2005 VI Memoriał Bogusława Pawlaczyka 

Kadeci:

17.09.2005 IV Puchar Śląska w rugby "7", Stadion Śląski, Chorzów

30.09-02.10.2005 staż kadr wojewódzkich, Człuchów

8-9.10.2005 I Turniej Regionów, Lublin:
Wielkopolska/Centrum - Małopolska 14:0 /7:0/, po 5 pkt S. Ostrowski, P. Borowczak
Mazowsze I - Wielkopolska/Centrum 40:0 /19:0/
mecz o 3 miejsce: Lubelskie - Wielkopolska/Centrum 3:0 /3:0/

23.10.2005r. Budowlani Łódź - Posnania Poznań 16:23 (6:10)
29.10.2005r. UKS Karb Bytom - Posnania Poznań 0:29 (0:17)
30.10.2005r. Juvenia Kraków - Posnania Poznań 5:27 (0:17)

Juniorzy:

21.09.2005r. Posnania Poznań - Budowlani Łódź 0:49
23.10.2005r. Budowlani Łódź - Posnania Poznań 38:3 (24:0)
30.10.2005r. Juvenia Kraków - Posnania Poznań 12:5 (5:0)