Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
Sezon 2006/2007
|Sezon 2003/2004||Sezon 2004/2005||Sezon 2005/2006||Sezon 2006/2007||Sezon 2007/2008|

Tabela po rundzie zasadniczej sezonu 2006/2007

1. Blachy Pruszyński Budowlani Łódź 18 51 894-157
2. Arka Gdynia 18 49 628-173
3. Folc AZS Warszawa 18 45 548-207
4. Lechia Gdańsk 18 44 425-269
5. Posnania Poznań 18 36 459-295
6. Orkan Sochaczew 18 36 370-370
7. Ogniwo Sopot 18 32 300-562
8. Juvenia Kraków 18 27 279-493
9. Skra Warszawa 18 22 127-661
10. Budowlani Lublin 18 18 115-948

Mecz o III miejsce:
Folc AZS AWF Warszawa - R.C. Lechia Gdańsk 19:0 (5:0)

Mecz o I miejsce (Mistrzostwo Polski):
Blachy Pruszyński Budowlani Łódź - R.C. Arka Gdynia 18:13 (18:3)

Najskuteczniejsi w sezonie 2006/2007:
1.Tomasz Stępień /Budowlani Łódź/ 207; 2.Jurij Buhało /Posnania Poznań/ 205; 3.Adam Pałyska /Folc AZS Warszawa/ 195; 4.Stanisław Więciorek /Lechia Gdańsk/ 135; 5.Marcin Macoń /Arka Gdynia/ 127; 6.Dawid Banaszek /Orkan Sochaczew/ 117; 7.Maciej Maciejewski /Budowlani Łódź/ 110; 8.Krzysztof Hotowski /Budowlani Łódź/ 110; 9.Robert Rogowski /Ogniwo Sopot/ 90; 10.Stanisław Kriczun /Arka Gdynia/ 87; 11.Gieorgij Chubinidze /Juvenia Kraków/ 73; 12.Marek Mirosz /Budowlani Łódź/ 70; 13.Tomasz Grodecki /Budowlani Łódź/ 68; 14.Bakuri Chubinidze /Lechia Gdańsk/ 65; 15.Rafał Sajur /Budowlani Łódź/ 60; 16.Konrad Pisarek /Orkan Sochaczew/ 60; 17.Rafał Janeczko /Budowlani Lublin/ 58; 18.Siergiej Garkawyj /Arka Gdynia/ 55; 19.Mateusz Grün /Juvenia Kraków/ 47; 20.Łukasz Wieczorek /Budowlani Łódź/ 40; 21.Marcin Malochwy /Ogniwo Sopot/ 40; 22.Krzysztof Korbolewski /Arka Gdynia/ 39; 23.Janusz Urbanowicz /Lechia Gdańsk/ 39; 24.Aleksander Migunow /Skra Warszawa/ 39; 25.Waldemar Szwichtenberg /Arka Gdynia/ 35; 26.Mariusz Motyl /Arka Gdynia/ 35; 27.Sławomir Kiełbik /Budowlani Łódź/ 35; 28.Kamil Bobryk /Budowlani Łódź/ 35; 29.Maciej Miśkiewicz /Folc AZS Warszawa/ 35; 30.Leszek Krysztofiak /Posnania Poznań/ 35. Punkty w tegorocznych rozgrywkach zdobyło dotychczas 185 zawodników.
Dotychczas punkty w tegorocznych rozgrywkach ligowych zdobywało 205 zawodników.

Kary (liczba kartek razem: czerwone / żółte) za sezon 2006/2007:
1.Folc AZS Warszawa 4 (-/4); 2.Budowlani Lublin 5 (-/5); 3.Skra Warszawa 6 (-/6); 4.Arka Gdynia 7 (-/7); 5.Budowlani Łódź 6 (1/5); 6.Lechia Gdańsk 9(1/8); 7.Juvenia Kraków 12 (1/11); 8.Orkan Sochaczew 13 (3/10); 9.Ogniwo Sopot 16 (5/11); 10.Posnania Poznań 18 (8/10)


Wyniki Posnanii Poznań w rundzie zasadniczej sezonu 2006/2007
19.08.2006 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - Ogniwo Sopot 45:0 (33:0)
27.08.2006 /niedziela/ godz. 13:00: Juvenia Kraków - Posnania Poznań 7:20 (0:10)
03.09.2006 /niedziela/ godz. 13:00: Posnania Poznań - Orkan Sochaczew 26:8 (6:8)
16.09.2006 /sobota/ godz. 12:00   : Lechia Gdańsk - Posnania Poznań 23:12 (12:6)
14.10.2006 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - Skra Warszawa 56:0 (35:0)
21.10.2006 /sobota/ godz. 13:00   : Folc AZS Warszawa - Posnania Poznań 36:10 (21:0)
04.11.2006 /sobota/ godz. 14:00   : Posnania Poznań - Blachy Pruszyński Łódź 6:24 (3:5)
11.11.2006 /sobota/ godz. 13:00   : Budowlani Lublin - Posnania Poznań 0:45 (0:31)
25.11.2006 /sobota/ godz. 16:00   : Posnania Poznań - Arka Gdynia 13:25 (8:9)
31.03.2007 /sobota/ godz. 14:00   : Ogniwo Sopot - Posnania Poznań 7:34 (7:5)
07.04.2007 /sobota/ godz. 14:00   : Posnania Poznań - Juvenia Kraków 12:10 (6:7)
14.03.2007 /sobota/ godz. 16:00   : Orkan Sochaczew - Posnania Poznań 26:23 (12:17)
21.04.2007 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - Lechia Gdańsk 11:21 (3:14)
29.04.2007 /niedziela/ godz. 15:00: Arka Gdynia - Posnania Poznań 30:9 (10:3)
12.05.2007 /sobota/ godz. 15:30   : Skra Warszawa - Posnania Poznań 0:29 (0:10)
26.05.2007 /sobota/ godz. 15:00   : Posnania Poznań - FOLC AZS Warszawa 10:34 (10:17)
02.06.2007 /sobota/ godz. 15:00   : Blachy Budowlani Łódź - Posnania Poznań 38:22 (24:22)
07.06.2007 /czwartek/ godz. 15:00: Posnania Poznań - Perła Budowlani Lublin 76:6 (43:6)
Inne imprezy mistrzowskie i towarzyskie:
06/07.04.2007 I Międzynarodowy Turniej Wielkanocny /Poznań/
22.04.2007      I Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików w rugby 7 /Poznań/
28.04.2007      III Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży /Piekary Śląskie/
13.05.2007      turniej eliminacyjny kadetów do OOM /Bytom/
18/19.05.2007 Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży /Siedlce/
20.05.2007      Turniej eliminacyjny kadetów do OOM /Poznań/
27.05.2007      VIII Turniej Polskiej Ligi 7 /Poznań/
01.06.2007      Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików /Mosina lub Poznań/
09/10.06.2007 Międzynarodowy Memoriał Feliksa Mikiciuka /Chorzów/

Juniorzy:
Eliminacje do MPJ- Poznań:
18.10.2006r. Posnania- Budowlani Łódź 7:34 (0:10)
04.11.2006r. Posnania- Budowlani Łódź 5:22 (0:10)

Kadeci:
06.10.2006 r. I Turniej Regionów Kadetów- Człuchów
15.10.2006 r. Turniej eliminacyjny kadetów do OOM- Lódź: Budowlani Łódź - Posnania 17:14
UKS Karb Bytom - Posnania 17:12
- kolejne turnieje wiosną w Bytomiu i Poznaniu

Kalendarz zimowych turniejów halowych dla miniżaków, żaków i młodzików:
02.12.2006r. 1 Mikołajkowy Turniej Halowy
03.02.2006r. III Halowe Mistrzostwa Wielkopolski
10.03.2006r. VI Halowy Turniej w "touch rugby"

16.09.2006 I Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży- Poznań

29/30.09.2006 VI Memoriał Bogusława Pawlaczyka- Poznań /kliknij i zobacz wyniki/